Testowanie

  z soboty na niedzielę(odpłatny!)

  Przesłany obrazek zostanie sformatowany do kwadratowego kształtu, a może być także wyświetlany na stronie jako okrągły (jak pokazuje przerywana linia)

  Przesyłając zgłoszenie uczestnictwa, zgadzam się z Regulaminem turnieju PTS Freestyle i potwierdzam, że stan mojego zdrowia pozwala mi na udział w zawodach a także fakt, że nie mam dłuższej niż 24 miesiące przerwy w wykonywaniu zawodowo ceremonii saunowych lub wykonuję amatorsko ceremonie saunowe. Zdaję sobie sprawę, że wypełnienie i wysłanie formularza nie jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem się do PTS Freestyle z racji ograniczonej ilości miejsc. Wiem, że z każdego obiektu saunowego może zgłosić się dowolna liczba uczestników i Organizator zadecyduje kto ostatecznie wystąpi, a lista uczestników zostanie ustalona i zamknięta do 30 października 2017 oraz przekazana do informacji zawodnikom. W przypadku zamówienia przeze mnie noclegu oświadczam, że mieszkam w odległości większej niż 50 km od Saunarium Borowinowa i pokryję koszt noclegu ustalony przez Gospodarza. Wyrażam zgodę na nieodpłatne tworzenie materiałów filmowych i zdjęciowych podczas PTS Freestyle na potrzeby dokumentacji wydarzenia i jego promocji. Poprzez udział w PTS Freestyle zgadzam się jako uczestnik imprezy nieodwołalnie na bezpłatne korzystanie z mojego wizerunku.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu rejestracyjnym dla potrzeb realizacji procesu rejestracji do turnieju saunowego PTS Freestyle, prezentacji zawodników i wyników zawodów oraz przetwarzania ich przez Polskie Towarzystwo Saunowe z siedzibą w Gliwicach, przy ul. Kozielskiej 135, w celach marketingowych i promocyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm). Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdej chwili, co skutkować będzie usunięciem danych osobowych uczestnika i niemożnością startu w turnieju PTS Freestyle.

  * pola wymagane

  Razem ze zgłoszeniem konieczne jest wysłanie zdjęcia zawodnika o wymiarach minimum 400 x 400 pikseli i wielkości maksymalnie 8 MB.